برشی از کتاب برتری خفیف

  • توسط پشتیبان سایت
  • فروردین ۲۸, ۱۳۹۹
  • ۰

برشی از کتاب برتری خفیف:

این متن قسمتی از کتاب برتری خفیف نوشته ی (( جف اولسون )) است و قرار نیست با این متن قید خواندن کتاب اصلی را بزنید. بلکه دلیلی است که متوجه محتوای گرانبهای کتاب بشوید و اقدام به  خواندن آن بکنید.

برتری خفیف

 

از چهار هم­پیمان برتری خفیف استفاده کنید

«از آهسته رفتن نترسید، فقط از بی­حرکت ایستادن بترسید.»

ضرب­ المثل چینی می گوید: هر چه با برتری خفیف و نحوه عملکرد آن بیشتر آشنا شویدحضور و تاثیراتش را در زندگیتان به شکل­های متعدد و در پوشش­های مختلف بیشتر می­بینید. برتری خفیف نیروی قدرتمندی است که همچون امواج سینوسی دریا لبه­ های تیز یک صخره را صاف و صیقلی می­کند همانطور کهلائوتزو درباره­ ی فلسفه تائو گفته است:«تائو شبیه آب است، به ده­ها چیز حیات می­بخشد.»

برتری خفیف نیز درست مانند حضور همیشگی مولکول­های آب در علم زیست شناسی، همواره درهمه جنبه ­های زندگی حاضر است. برتری خفیف چهره­های بسیاری دارد و همه آن­ها همراهان فوق­ العاده ارزشمندی در مسیر دست­یابی به آرزوهایتان هستند.

شما در مسیرتان به سوی تسلط یافتن بر منحنی موفقیت تنها نیستید.شما هم­پیمانان و همراهان قدرتمندی را در کنارتان دارید که وقتی آن­ها را در زندگی­تان تشخیص دهید،می ­توانید همچون چهار اسب وحشی که به یک ارابه یک نفره بسته شده­ اند،قدرت آن­ها را در راه رسیدن به رویاهایتان مهار کنید. آن­ها تکانش، تکمیل، بازتابش و تجلیل هستند.

نکات مهم

  شما در مسیر تسلط یافتن بر برتری خفیف چهار همراه قدرتمند دارید

قدرت تکانش: آن­که پیوسته می­رود، در مسابقه برنده می­شود

قدرت تکمیل: کارهای ناتمام و نیمه­کاره­تان را به اتمام برسانید.

قدرت بازتابش: با خود واقعی­تان روبرو شوید.

قدرت تجلیل: به کارهای درستی که انجام می­دهید توجه کنید.

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت